Hotel na Šumavě

Pokud hledáte speciální nabídky balíčků, které Vám budou co nejvíce vyhovovat, tak využijte nabídky našeho hotelu. Hotel na Šumavě je umístěn v panenském prostředí šumavských lesů. Dopřejte si trochu odpočinku a nechte se hýčkat masážemi lávovými kameny, medovou čí čokoládovou masáží, královskou pedikúrou, hodinovou kúrou s reflexní terapií a peelingem.
Můžete také vyzkoušet hosty tolik oblíbenou a neopakovatelnou energetickou masáž. Hotel Šumava je to pravé pro odpočinek, jak aktivní, tak pasivní. Pro aktivní odpočinek je pro Vás připraveno okolí se sportovním využitím pro celou rodinu. Hotel na Šumavě je obklopen Boubínským pralesem, Jeleními vrchy, Medvědí stezkou a také se zde nachází Schwarzenberský plavební kanál.

Nejlepší místo pro relaxaci

Okolí hotelu nabízí široké možnosti sportovního vyžití pro cyklo i pěší turistiku. Můžete se také vypravit na inline bruslích. V okolí hotelu jsou také umístěny golfové areály a v zimě můžete využít lyžařských stop a ski areálů se sjezdovkami. Pokud toužíte po dovolené v čistém prostředí a naplněnou bohatými zážitky, tak navštivte hotel na Šumavě.